Firemní kurzy

AML jazyková škola, Tišnov, Kuřim, Brno. angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština.

Vzhledem k tomu, že tyto kurzy objednává management jednotlivých firem, kterým pochopitelně záleží na tom, co se jeho zaměstnanci naučí, a za jak dlouhou dobu, tak AML jazyková škola provádí jak vstupní tak hodnotící testy, které změří reálný pokrok jednotlivých zaměstnanců za určité období. Rovněž vedeme prezenci, kterou odevzdáváme managementu firmy. Management firmy má tak možnost kontrolovat svojí investici. Náplň takového kurzu může být zaměřena na konkrétní potřeby jednotlivých zaměstnanců ve firmě. Maximální počet klientů v jednom firemním kurzu je 6.

Rozřazovací testy přímo v on-line přihlášce !!!

Rozřazovací testy můžete absolvovat v pohodlí svého domova! Testy jsou totiž zařazeny jako součást on-line přihlášky. Slouží pouze k co nejpřesnějšímu určení Vašich znalostí a tím i k co nejvhodnějšímu zařazení do studijní skupiny, kde se budete cítit nejlépe.

Aby byly pro Vás naše kurzy přínosem, dovolujeme si na závěr připojit i jednu malou prosbu. Při vyplňování rozřazovacího testu prosím spoléhejte pouze na své znalosti, odložte slovníky a netipujte.

Zde naleznete on-line přihlášku do kurzů.